Sony Xperia XZ

Kamera açıldığı anda hareketi tespit edip görüntüleri kendi belleğine kaydetmeye başlayan öngörücü çekim özelliği, siz deklanşöre basmadan bir saniye önce başlamak üzere kaydettiği dört fotoğraf arasından seçim yapmanızı sağlıyor. Motion Eye kamerası sayesinde insan gözü ile görülmesi mümkün olmayan görüntülerin yakalanmasını da sağlayan Xperia XZ Premium, 19 megapiksel yüksek çözünürlüklü sensörü ile düşük ışık koşullarında bile mükemmel fotoğraflar çekmenizi mümkün kılıyor. Kamera ayrıca daha fazla ışık yakalamak için yüzde 19 daha büyük piksel boyutuna sahip.
Xperia XZ Premium eşsiz Sony deneyimini 4K HDR ekranı ile destekliyor. Renklerin berraklığı ve keskinliği ile kullanıcılara mükemmel deneyimi vadeden 3840 x 2160 piksel çözünürlüklü ekran; BRAVIA TV teknolojisi, Sony’nin cep telefonu için sunulan TRILUMINOS ekranı, mobil için X-Reality ve dinamik kontrast iyileştirici teknolojileri ile de zenginleştiriliyor.
Yeni Qualcomm Snapdragon 835 platformu ile Gigabit Class LTE yeteneğine sahip ilk akıllı telefon olma özelliğini taşıyan Xperia XZ Premium; nefes kesen grafikler, üstün performans ve gelişmiş pil verimliliğini de beraberinde getiriyor. Xperia XZ Premium, 5Gbps’ye varan aktarım hızı sayesinde USB 2.0’dan 10 kat daha hızlı olan USB 3.1 bağlantısını mümkün kılıyor. Dosya aktarımlarını çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan bu özelliğe ek olarak akıllı telefon, kolay şarj edilebilmesi için yeni USB Type-C şarj cihazı ile geliyor.

Soruldu üzerinde 22 Şubat 2018 Teknoloji.
Yorum Ekle
1 Cevap(lar)

güzel telefon

üzerinde 22 Şubat 2018 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.