Asus ZenFone 4

600 nit değerinde parlaklığa sahip 5.5 inç genişliğindeki ekranla dijital içerikleri alabildiğine verimli kullanmanızı temin eden model, 1920×1080 piksel çözünürlüğünde görüntüler oluşturabiliyor. IPS formundaki 2.5D eğimli ekran, oleofobik kaplama sayesinde daima temiz kalabiliyor. Corning Gorilla Glass 3 ile çizilmeye karşı korunan ekran, uzun süreli kullanım için destek sağlıyor. 10 noktaya kadar çoklu parmak destekleyen telefon ekranı sayesinde uygulama ve oyunları sorunsuz şekilde kontrol ve takip edebilirsiniz. Bunların yanı sıra kış aylarında ellerinizde eldiven varken de kullanabileceğiniz akıllı cep telefonu, GloveTouch özelliğiyle geliyor.
Yükleyeceğiniz uygulama, oyun ve multimedya içeriklerini yüksek performansla çalıştırabileceğiniz Asus ZenFone 4 ZE554KL, hızı 2.2 GHz frekansına kadar çıkabilen sekiz çekirdekli işlemcisiyle dikkat çekiyor. 14 nm teknolojisiyle geliştirilen işlemci, bataryanın daha verimli kullanılabilmesine fırsat tanıyor. İşlemciye, grafik hesaplamalarında destek olan Adreno tabanlı grafik işlemcisi de modelin daha güçlü olmasına katkıda bulunuyor. LPDDR4 yapısındaki 4 GB belleğiyle aynı anda çok sayıda uygulamayı, takılma ve donma yaşamadan değerlendirebileceğiniz ürün, eMCP formundaki 64 GB kapasiteli depolama alanıyla güncel beklentilere yanıt veriyor. İhtiyaç duyduğunuz takdirde en fazla 2 TB kapasiteli hafıza kartlarını takabileceğiniz cep telefonu, depolama alanı konusunda serbestiye kavuşmanıza yardım ediyor. USB-C portundan şarj edilebilen 3300 mAh kapasiteli bataryasıyla 3G modunda 30 saat boyunca görüşme yapabilmenize imkan tanıyan telefon, 5 dakikalık şarj ile 2 saatlik konuşma süresi vadediyor.

Soruldu üzerinde 22 Şubat 2018 Teknoloji.
Yorum Ekle
1 Cevap(lar)

güzel telefon

üzerinde 22 Şubat 2018 cevapladı.
Yorum Ekle

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.